Systemy rabatowe ParQube

Systemy rabatowe ParQube

Drukarka biletów rabatowych ParQube

Zachęcenie klientów do korzystania z parkingu i odwiedzin dzięki rabatom na parking.
Wiele sieci handlowych, supermarketów, kin czy restauracji oferuje rabaty na parking jako sposób promocji i utrzymania klienta. System ParQube to dwa proste i niezawodne rozwiązania, które umożliwiają operatorom obiektów oferowanie takich rabatów parkingowych.
W celu otrzymaniu rabatu na parking kupon musi być zaprezentowany podczas płacenia w kasie lub automatycznym terminalu.
Liczba i wartość udzielonych rabatów są monitorowane oraz sporządzany jest zbiorczy raport, który umożliwia operatorowi parkingu rozliczenie opłat i rabatów z danym kontrahentem na uzgodnionych zasadach.

O produkcie

STANDARDOWE FUNKCJE

Skaner biletów ze stałym łączem
Dany punkt handlowy, który oferuje rabat na parking, skanuje kod kreskowy biletu parkingowego i nadaje przypisuje mu rabat.
Taki terminal wymaga podłączenia do systemu sterującego za pomocą sieci RS485 lub TCP/IP oraz składa się z modułu Time 5K oraz skanera kodów kreskowych 2D

Niezależna drukarka kuponów
Prosta w użyciu drukarka ValiPrint do generowania kuponów rabatowych. Ten niezwykle wszechstronny, lekki i przenośny system został zaprojektowany w sposób ergonomiczny pod kątem użycia w punktach handlowych.
Każdy kupon posiada szyfrowany kod kreskowych i unikatowy numer, który zapobiega nieuprawnionemu użyciu.
Drukarka ValiPrint nie wymaga łącza z siecią ani instalacji. Wystarczy jedynie standardowe zasilanie.
System ValiPrint jest dostępny w wersji obsługującej jeden rabat lub cztery rabaty. Taka drukarka zapewnia niskie koszty eksploatacji oraz generuje raporty zbiorcze.

 

<< wróć do katalogu